Radiotelefon przewoźny MD655

Dostępność: B2B
Cena: 1 470,00 zł 1470.00
ilość szt.

Opis

Hytera MD655 to innowacyjny radiotelefony cyfrowo-analogowy pracujący w standardzie DMR oraz konwencjonalnym analogowym. Jest to znakomite połączenie najnowszych technologii, zapewniające doskonałą wydajność, najwyższą niezawodność oraz bogaty zestaw funkcji.

Radiotelefon mobilny Hytera MD655 to wszechstronne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się wszędzie tam gdzie brakuje miejsca. Hytera MD655 wyposażony jest w mikrofonogłośnik z wyświetlaczem, który umozliwia obsługę radiotelefonu. Radiotelefon sprzedawany jest jako sam moduł nadawczo-odbiorczy, mikrofonogłośnik SM25A1 zamawia się oddzielnie. Umożliwia to wykorzystanie radiotelefonu jako ekonomicznego modułu do transmisji danych.

Radiotelefon przewoźny Hytera MD655 (z lub bez GPS). VHF: 136-174MHz lub UHF: 400-470MHz, moc 1-25W. Tryb cyfrowy TDMA zgodny z ETSI DMR i analogowy. Sygnalizacja 5 tonowa w standardzie, dual-slot Pseudo Trunk (dynamiczne przydzielanie szczelin, dwie szczeliny w trybie bezpośrednim jak i z przemiennikiem), szyfrowanie podstawowe Hytera i DMRA 40bit, TX Interrupt (przerywanie połączenia), 1024 kanały. CE, RoHS, MIL STD-810 C/D/E/F, IP54, interfejs w j. polskim. W komplecie: radiotelefon, elementy montażowe, kabel zasilający.         

Zobacz 10 powodów dla których warto kupować u nas radiotelefony

Informacje do pobrania::

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl