Perfect sp. j.
Projektowaniem, wykonawstwem i utrzymaniem profesjonalnych systemów łączności radiowej zajmujemy się od 1992 roku. Zebrane doświadczenia pozwalają nam na sprawną realizację zamówień i owocują dobrą i trwałą współpracą z obsługiwanymi firmami i instytucjami.

Naszymi klientami są ci którzy na co dzień potrzebują sprawnej łączności: wojsko, policja, straż miejska, straż pożarna, transport sanitarny, jednostki administracji publicznej, energetyka, leśnictwo, centra handlowe, straż przemysłowa, służby techniczne obiektów przemysłowych, kopalnie, itp.

Potrzeba oparcia się na trwałym i przyjaznym w obsłudze sprzęcie do łączności profesjonalnej skłoniła nas do wyboru marki MOTOROLA. Biegłość w kwestiach technicznych dotyczących tego sprzętu oraz pewność dostaw zapewnia nam status Autoryzowanego Dealera MOTOROLA.
Gdy pojawiła się potrzeba wprowadzenia alternatywnej marki sprzętu radiowego, wybraliśmy urządzenia firmy Hytera zachowujące kompatybilność z urządzeniami Motoroli. Płynność dostaw sprzętu oraz sprawność w serwisowaniu urządzeń firm: HYT i Hytera zapewnia nam status Autoryzowanego Partnera Handlowego.

Możliwości naszego serwisu pokrywają cały zakres prac potrzebnych na każdym etapie tworzenia i utrzymania sieci łączności. Od precyzyjnych napraw i modernizacji elektronicznych, po prace montażowe w pojazdach, instalacje w obiektach budowlanych czy prace na obiektach wysokościowych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl