Radiotelefon ręczny BD555 BT

Brutto: 1 407,12 
Netto: 1 144,00 

SKU: BD555BT Kategoria:

Radiotelefon BD555 BT to rozwiązanie problemu migracji z radiotelefonów analogowych do cyfrowych. BD555 BT jest przydatny także tam gdzie współpracować muszą dwie sieci: analogowa i cyfrowa. Gdy takie sieci są własnością różnych podmiotów np. ochranianego obiektu i agencji ochrony, rozwiązaniem jest Radiotelefon BD505. Każdy z administratorów może mieć swoją wizję rozwoju sieci bez uszczerbku dla sprawnej łączności. Wersja z Bluetooth.

Tryb analogowy i cyfrowy

Model BD555 BT mogą na tym samym urządzeniu obsługiwać tryb analogowy i cyfrowy. Przełączanie między dwoma trybami pracy jest proste, co ułatwia komunikację z radiotelefonami analogowymi. Do dyspozycji 256 kanałów, możliwych do zorganizowania w 16 stref.

Mieszany kanał analogowo-cyfrowy

Modele BD555 BT mogą wykrywać typ sygnału podczas odbierania połączenia, a następnie automatycznie przełączać między trybem analogowym i cyfrowym. W trakcie zawieszonego połączenia użytkownik może odpowiedzieć za pomocą funkcji „Naciśnij i mów” (Push-To-Talk).

Zwiększony zasięg rozmów

Dzięki innowacyjnej technologii Hytera zasięg połączeń jest zwiększony.

Długi czas pracy

Seria BD5 w trybie cyfrowym może działać do 16 godzin przy 1500 mAh lub do 22 godzin przy 2000 mAh w trybie 5-5-90.

Czysty dźwięk

Doskonała jakość dźwięku to zasługa cyfrowej technologii DMR, która sprawia, że komunikacja jest bardziej niezawodna.

Działanie przeciwzakłóceniowe

Przyjęty moduł kodowania cyfrowego i korekcji błędów pozwala urządzeniom z serii BD5 unikać zakłóceń sygnału na tej samej częstotliwości.

Sygnalizacja DMR

Dzięki sygnalizacji DMR przesyłanie połączenia grupowego, połączenia prywatnego i wszystkich połączeń z ID PTT staje się całkiem proste.

Vox

Ta funkcja umożliwia aktywację mikrofonu radiotelefonu bez użycia rąk ponieważ nadawanie uaktywniane jest głosem. Funkcjonalność przydatna tam gdzie konieczna jest komunikacja z innymi członkami zespołu podczas wykonywania skomplikowanych operacji manualnych. Sprawdza się także w sytuacjach, w których potrzebna jest dyskretna komunikacja.

Skanowanie

Umożliwia serii BD5 nasłuchiwanie aktywności komunikacyjnych na innych kanałach.

Działanie w trybie RMO

Zwiększenie zasięgu komunikacji jest możliwe z wykorzystaniem przemiennika DMR Tier II.

Karty katalogowe

Karta katalogowa Hytera BD505 DMR
Karta katalogowa Hytera BD555 BD505 DMR

Powiązane produkty: