Radiotelefon ręczny Motorola XT660d

Brutto: 778,59 
Netto: 633,00 

SKU: XT660d Kategoria:

Motorola XT660d to niewymagający licencji cyfrowy radiotelefon. Posiada całą gamę rozwiązań potrzebnych w biznesie. Sprawdzi wszędzie tam gdzie zespół pracuje w rozproszeniu wykonując zadana wymagające koordynacji np. na budowach, w halach, pacach magazynowych, sklepach.

W Motorola XT660d zapiszesz do 512 kontaktów dzięki czemu możesz wywołać tylko osobę, której w danej chwili potrzebujesz. Masz możliwość stworzenia 16 grup kontaktów, dzięki czemu zwrócisz się tylko do wybranego zespołu, działu lub szczebla zarządzania. Oczywiście masz także możliwość wywołania wszystkich pracowników.

Powtarzające się standardowe komunikaty możesz wysyłać z pomocą wiadomości tekstowych. Motorola XT660d pozwala na użycie 50 komunikatów o maksymalnej długości 128 znaków np. „Przerwa”, „Rozładunek rampa nr 3”, czy tak często wysyłane podczas spotkań „Nie mogę teraz rozmawiać”.

Wysyłając sygnał „ping” do wybranego radiotelefonu sprawdzisz czy jest on w zasięgu łączności. W przypadku braku odpowiedzi możesz zdalnie uruchomić mikrofon i nadawanie w wybranym radiotelefonie aby sprawdzić, czy nie nie ma miejsca jakaś niebezpieczna sytuacja. Wybrany radiotelefon możesz również w razie potrzeby zdalnie blokować i odblokowywać.

Posiadasz już radiotelefony analogowe PMR446? XT660d może z nimi współpracować w trybie analogowym. Dzięki temu płynnie przejdziesz przez proces wymiany na radiotelefony cyfrowe dPMR. Stopniowo wyposażając w XT660d osoby lub grupy najbardziej potrzebujące bardziej zaawansowanych funkcji.

Mocy audio 1,5W i łączność cyfrowa radiotelefonów Motorola XT600d gwarantują głośny i wyraźny dźwięk, nawet na
rozległym obszarze.

W skład kompletu wchodzi:

radiotelefon XT660d
zintegrowana antena
bateria
ładowarka biurkowa z zasilaczem
uchwyt z klipsem na pasek
instrukcja obsługi w języku polskim
gwarancja 12 miesięcy na urządzenie, 6 miesięcy na baterię

Zobacz 10 powodów dla których warto kupować u nas radiotelefony