Radiotelefon ręczny PD415

Brutto: 1 806,87 
Netto: 1 469,00 

SKU: PD415 Kategoria:

Radiotelefon przenośny DMR PD415 obsługuje konwencjonalną radiotelefonię DMR i posiada zintegrowany czytnik RFID. Radiotelefon, będący częścią systemu Patrol firmy Hytera, to idealne rozwiązanie dla personelu ochrony, patrolującego duże budynki. PD415 jest szczególnie wytrzymały i z dołączonym akumulatorem może działać przez imponujący czas 16 godzin w cyfrowym trybie pracy.

Mieszany kanał analogowy i cyfrowy
Za pomocą tej funkcji urządzenie PD415 może rozróżniać otrzymywane sygnały analogowe i cyfrowe i automatycznie zmieniać na odpowiedni tryb pracy.

System kontroli strażników przy użyciu radiotelefonu PD415
Hytera Patrol System to system kontroli strażników, przeznaczony do zarządzania informacjami o patrolach. Za pomocą tego rozwiązania można nadzorować pozycje personelu ochrony w czasie rzeczywistym na cyfrowej mapie w centrali. Patrol System nadaje się doskonale do rozwiązań ochrony dużych domów towarowych, instalacji przemysłowych, magazynów czy hoteli.

Zintegrowany czytnik RFID
Zintegrowany czytnik RFID pozwala radiotelefonowi PD415 na odczytywanie informacji z tagów RFID i ich automatyczne przesyłanie drogą radiową. Dzięki temu radiotelefon obsługuje system kontroli strażników Hytera Patrol System.

Wysoka jakość transmisji mowy
Cyfrowa technologia korekcji błędów gwarantuje urządzeniom PD415 znakomitą jakość transmisji mowy nawet w głośnym otoczeniu oraz na granicy obszaru zasięgu łączności radiowej.

Efektywne wykorzystanie spektrum częstotliwości
Technika TDMA pozwala PD415 na wykorzystanie dostępnej szerokości pasma podwójną liczbą kanałów w porównaniu do tradycyjnej technologii analogowej. Jest to szczególnie ważne w przypadku niewielkiej liczby częstotliwości.

Trwałoś wykonania
Radiotelefon przenośny PD415 jest pyłoszczelny i wodoszczelny zgodnie z normą IP54 i spełnia wymagania amerykańskiego standardu wojskowego MIL-STD-810 C/D/E/F/G.

Automatyczna zmiana obszaru radiowego (Roaming) w systemach IP-Multi-Site (opcja)