Radiotelefon ręczny PD985G

Brutto: 4 059,00 
Netto: 3 300,00 

SKU: PD985G Kategoria:

Głównymi zaletami radiotelefonu cyfrowego PD485G firmy Hytera jest pełna klawiatura, wyświetlacz OLED, funkcja Man Down oraz Bluetooth i GPS. Dopełnia on serię radiotelefonów cyfrowych PD4 np. PD485.

Najważniejsze cechy urządzenia PD485G

Karta MicroSD
Radiotelefon PD485G wyposażony został w gniazdo karty MicroSD. Pozwala ona na rejestrację prowadzonych rozmów między użytkownikami. Gniazdo karty znajduje się pod włożonym akumulatorem radiotelefonu.
Obsługiwane są karty MicroSD o pojemności do 32 gigabajtów, co pozwala zarejestrować nawet 576 godzin komunikacji głosowej.

Tryb przemiennika pojedynczej częstotliwości
W trybie przemiennika urządzenie PD985 skutecznie zwiększa zasięg innych radiotelefonów, odbierając informacje głosowe i dane w trybie DMO w pierwszej szczelinie czasowej i równocześnie wysyłając je ponownie na tej samej częstotliwości w drugiej szczelinie czasowej. W ten sposób radiotelefon przenośny DMR doskonale nadaje się do użytkowania na terenach o ograniczonym zasięgu łączności radiowej, umożliwiając użytkownikowi poprawienie zasięgu.

Bluetooth® 4.0
Dzięki standardowi Bluetooth® 4.0 urządzenie PD985G jest przystosowane do współpracy z bezprzewodowymi akcesoriami audio. Oprócz zwykłej wymiany danych, połączenie Bluetooth® umożliwia również wygodne programowanie.

Połączenia typu full duplex
Urządzenie PD985 G umożliwia połączenia typu pełny duplex z innymi radiotelefonami PD985 i PD485G, telefonami stacjonarnymi oraz komórkowymi, w których obaj rozmówcy mogą równocześnie mówić i słyszeć.

Zegar czasu rzeczywistego
Zintegrowany zegar czasu rzeczywistego daje możliwość sprawdzenia dokładnego czasu odbieranych wiadomości i połączeń.

Smart Battery – Inteligentny akumulator
Radiotelefon PD985 jest wyposażony w nową funkcję Smart Battery, zwiększającą łatwość obsługi akumulatorów i czas ich pracy. Status i czas pracy akumulatora oraz pozostały czas ładowania można kontrolować przy użyciu podstawki do ładowania Smart Battery.

Przełącznik kanałów z zakresem obrotu 360 stopni
Przełącznik kanałów pozwala użytkownikom na łatwe i wygodnie przełączanie kanałów i stref.

Stopień ochrony IP68
Ochrona przed pyłem i wilgocią zgodnie z IP68 umożliwia użytkowanie radiotelefonu także w ekstremalnie trudnych warunkach.

Polepszona jakość dźwięku głosu
Głośnik o mocy 3 W i nowa metoda wytłumiania hałasu otoczenia zapewnia wyraźną komunikację głosową.