AutoMapa. Subskrypcja Polska XL +12m

Brutto: 69,00 
Netto: 56,10 

SKU: AMSUB-XL-1Y Kategorie: ,

Odbierz 90 dni gratis licencji na system Android lub iOS.
Oferta dla użytkowników AutoMapa dla Windows.

Sprawdź, czy może Twoja licencja może wziąć udział w promocji „90 DNI GRATIS NA START” na system Android lub iOS.

Wychodząc na przeciw trendom rynkowym, wszystkich użytkowników AutoMapa dla Windows zapraszamy do bezpłatnego wypróbowania AutoMapy na innym systemie – Android lub iOS.
Aplikacje opracowywane na te systemy są częściej aktualizowane i rozwijane, co sprzyja większej łatwości i przyjemności korzystania poprzez ekran smartfona czy systemy Android i CarPlay.

W przypadku chęci zdalnego przedłużenia licencji prosimy o przesłanie zamówienia wg.  tego szablonu e-mail.
(Przedłużenie licencji zostaje wykonane zaraz po odnotowaniu wpłaty)

Zakup subskrypcji przedłuża dostęp do aktualizacji map AutoMapa Polska i aktualizacji programu na kolejne 12 miesięcy od daty upływu ważności subskrypcji.

 • Aby przedłużyć licencję AutoMapa Europa konieczna jest znajomość numeru licencji oraz adresu email, na który ta licencja przynajmniej raz była zarejestrowana.
 • Zakup subskrypcji przedłuża dostęp do aktualizacji programu oraz odpowiednich map na kolejne 12 miesięcy licząc od momentu wygaśnięcia aktualnie posiadanej licencji. Jeśli jednak po zakupie subskrypcji licencja była by krótsza niż 1 miesiąc zostaje ona automatycznie przedłużona na 1 miesiąc od daty zakupu.
 • Przedłużenia subskrypcji można dokonać, gdy:
  – brak ciągłości w jej ważności nie jest dłuższy niż 24 miesiące;
  – maksymalna jej ważność nie będzie dłuższa niż 777 dni licząc od dnia zakupu przedłużenia.

Mają Państwo wybór osobistej lub zdalnej formy przedłużenia subskrypcji, po uregulowaniu należności przelewem. Zapraszamy do przedłużenia licencji w preferowany przez Państwo sposób.

Jeśli nie są Państwo pewni daty rejestracji swojej licencji – prosimy o jej sprawdzenie w systemie AutoMapy lub kontakt z nami.

Przykłady:

 1. Zakup przed terminem. Jest możliwy przed wygaśnięciem subskrypcji licencji. Zatem jeśli Państwa licencja wygasa za 2 miesiące, przedłużyć bez straty, można ją już dzisiaj. Bowiem nowy, 12-sto miesięczny, okres jej ważności nie biegnie od dnia jej przedłużenia lecz od dnia wygaśnięcia. Licencja wygaśnie za rok i dwa miesiące.
 2. Zakup po terminie. Taki zakup jest możliwy i wyżej opisana zasada obowiązuje także w drugą stronę. Jeśli okres ważności minął np. 2 miesiące temu, okres 12 miesięcy liczony będzie także od dnia wygaśnięcia licencji. Licencja wygaśnie za 10 miesięcy.
 3. Zakup blisko rok po terminie. Jeśli Państwo nie przedłużali licencji przez dłuższy czas i od upływu terminu ważności upłynęło np. 11 miesięcy to wykupując subskrypcję na 12 miesięcy uzyskujecie prawo dostępu do aktualnych map przez 1 miesiąc. Licencja wygaśnie za 1 miesiąc.
 4. Zakup ponad rok po terminie. Szczególnym przypadkiem jest sytuacja gdy licencja nie była przedłużana ponad rok. Dla przykładu, jeśli od daty ważności minęły co najmniej rok i 1 miesiąc – razem 13 miesięcy. Czyli po wykonaniu subskrypcji licencja była by ważna o mniej niż jeden miesiąc. Wtedy licencja zostanie reaktywowana na okres 1 miesiąca od daty zakupu.
 5. Dla licencji których subskrypcje wygasły dawniej niż 24 miesiące temu przedłużenie subskrypcji nie jest już możliwe.