Dlaczego warto u nas kupować Radiotelefony?

EN

  1. 28 letnia historia firmy Perfect sp.j. jest doskonale udokumentowana posiadanymi certyfikatami i listami referencyjnymi. Z naszej oferty radiokomunikacyjnej od lat korzysta wiele instytucji państwowych (Wojsko, Policja, PSP, PGNiG, PGE, LPR, Transport Sanitarny, Ministerstwa, Przedstawicielstwa Dyplomatyczne, itp).
  2. Nasze oferta jest kompleksowa. Począwszy od doradztwa technicznego, poprzez wykonanie dokumentacji technicznej sieci RRL i uzyskanie częstotliwości radiowej, instalację i uruchomienie systemu łączności a skończywszy na serwisie pogwarancyjnym zakupionego sprzętu.
  3. Od roku 1997 posiadamy autoryzację firmy Motorola – wiodącego producenta sprzętu radiokomunikacyjnego. Nieprzerwanie, od dwudziestu lat sprzedajemy radiotelefony Motorola i akcesoria do nich. Autoryzacja producenta i nasze wieloletnie doświadczenie są dla Państwa gwarancją rzetelnej i szybkiej realizacji złożonych zamówień.
  4. Od 2000r jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem oprogramowania MTV z Instytutu Łączności we Wrocławiu. Przy pomocy tego oprogramowania wykonaliśmy kilkaset opracowań propagacyjnych, w tym również złożone wieloobiektowe obliczenia.
  5. Od roku 2008 posiadamy autoryzację firmy HYT – przebrandowanej w roku 2011, na firmę HYTERA. Marka HYTERA to renomowany producent sprzętu radiokomunikacyjnego.
  6. Od roku 2016 mamy wdrożony system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO9001:2015 i certyfikatem AQAP2110:2016. W tym samym roku uzyskaliśmy certyfikat Natowskiego Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej o numerze: 3425H.
  7. W roku 2017 firma PERFECT sp.j. uzyskała koncesje MSWiA o numerze: B-059/2017 na obrót towarami i technologiami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.
  8. Świadczymy wszelkie usługi związane z instalacją systemów antenowych w budynkach, czy na obiektach wysokościowych. Wykonujemy też złożone projekty i instalacje. Przykładem może być wykonana w 2000r instalacja terminali Tetra wraz zaprojektowaniem i wykonaniem wszystkich wymaganych akcesoriów montażowych w 400 radiowozach Policji w Warszawie.
  9. Posiadamy doskonale wyposażony serwis radiokomunikacyjny z akredytacją firm Motorola i HYTERA, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać samodzielnie najbardziej złożone naprawy radiotelefonów czy realizować dostawy części zamiennych.
  10. Dwadzieścia lat naszej owocnej współpracy z Motorolą świadczy o tym, że traktujemy swoją pracę bardzo poważnie i nastawiamy się na coś więcej niż tylko maksymalizowanie sprzedaży przy jednoczesnym obniżaniu kosztów jej obsługi. Każdy nasz klient, niezależnie od wartości składanego zamówienia, może zawsze liczyć na rzetelną obsługę z naszej strony: Wtedy gdy składa zamówienie i wtedy gdy zamówienie zostało już zrealizowane.

Komentowanie jest wyłączone.