Dlaczego warto u nas kupować Radiotelefony?

EN

  1. 30 letnia historia firmy Perfect sp.j. jest doskonale udokumentowana posiadanymi certyfikatami i listami referencyjnymi. Z naszej oferty radiokomunikacyjnej od lat korzysta wiele instytucji państwowych: Wojsko, Policja, PSP, PGNiG, PGE, LPR, Transport Sanitarny, Ministerstwa, Przedstawicielstwa Dyplomatyczne i wiele innych podmiotów infrastruktury krytycznej.
  2. Nasza oferta jest kompleksowa. Począwszy od doradztwa technicznego, poprzez wykonanie dokumentacji technicznej sieci RRL i uzyskanie częstotliwości radiowej, instalację i uruchomienie systemu łączności a skończywszy na serwisie pogwarancyjnym zakupionego sprzętu.
  3. Od roku 1997 posiadamy autoryzację firmy Motorola – wiodącego producenta sprzętu radiokomunikacyjnego. Nieprzerwanie, od dwudziestu pięciu lat sprzedajemy radiotelefony Motorola i akcesoria do nich. Autoryzacja producenta i nasze wieloletnie doświadczenie są dla Państwa gwarancją rzetelnej i szybkiej realizacji złożonych zamówień.
  4. Od roku 2008 posiadamy autoryzację firmy HYT – przebrandowanej w roku 2011, na firmę HYTERA. Marka HYTERA to renomowany producent sprzętu radiokomunikacyjnego.
  5. Od roku 2016 mamy wdrożony system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO9001:2015 i certyfikatem AQAP2110:2016. W tym samym roku uzyskaliśmy certyfikat Natowskiego Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej o numerze: 3425H.
  6. W roku 2017 firma PERFECT sp.j. uzyskała koncesje MSWiA o numerze: B-059/2017 na obrót towarami i technologiami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.
  7. W roku 2021 spółka PERFECT uzyskała Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Trzeciego Stopnia o numerze: SBPKK005021S w klauzuli Ściśle Tajne wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
  8. Świadczymy wszelkie usługi związane z instalacją systemów antenowych w budynkach, czy na obiektach wysokościowych. Wykonujemy też złożone projekty i instalacje. Przykładem może być wykonana w 2000r instalacja terminali Tetra wraz zaprojektowaniem i wykonaniem wszystkich wymaganych akcesoriów montażowych w 400 radiowozach Policji w Warszawie.
  9. Posiadamy doskonale wyposażony serwis radiokomunikacyjny działający zgodnie z wymogami normy ISO9001 z akredytacją firm Motorola i HYTERA, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać samodzielnie najbardziej złożone naprawy radiotelefonów czy realizować dostawy części zamiennych.
  10. Dwadzieścia pięć lat naszej owocnej współpracy z Motorolą świadczy o tym, że traktujemy swoją pracę bardzo poważnie i nastawiamy się na coś więcej niż tylko maksymalizowanie sprzedaży przy jednoczesnym obniżaniu kosztów jej obsługi. Każdy nasz klient, niezależnie od wartości składanego zamówienia, może zawsze liczyć na rzetelną obsługę z naszej strony: Wtedy gdy składa zamówienie i wtedy gdy zamówienie zostanie już zrealizowane.

Komentowanie jest wyłączone.