Dlaczego warto u nas kupować radiotelefony?

EN

Dlaczego warto z nami organizować sieci łączności radiowej, kupować i serwisować u nas sprzęt.
Powodów jest dziesięć:

  1. 30 letnia historia spółki Perfect jest doskonale udokumentowana posiadanymi certyfikatami i listami referencyjnymi. Z naszej oferty radiokomunikacyjnej od lat korzysta wiele instytucji państwowych: Wojsko, Policja, PSP, PGNiG, PGE, LPR, Transport Sanitarny, Ministerstwa, Przedstawicielstwa Dyplomatyczne i wiele innych podmiotów infrastruktury krytycznej.
  2. Nasza oferta jest kompleksowa. Począwszy od doradztwa technicznego, poprzez wykonanie dokumentacji technicznej sieci RRL i uzyskanie częstotliwości radiowej, instalację i uruchomienie systemu łączności a skończywszy na serwisie pogwarancyjnym zakupionego sprzętu i obsłudze całodobowych umów serwisowych.
  3. Od 1997 roku posiadamy autoryzację firmy Motorola – wiodącego producenta sprzętu radiokomunikacyjnego. Nieprzerwanie, od dwudziestu sześciu lat sprzedajemy radiotelefony Motorola i akcesoria do nich. Autoryzacja producenta i nasze wieloletnie doświadczenie są dla Państwa gwarancją rzetelnej i sprawnej realizacji złożonych zamówień.
  4. Od 2008 roku posiadamy autoryzację firmy HYT – przebrandowanej w roku 2011, na firmę HYTERA. Marka HYTERA to renomowany producent sprzętu radiokomunikacyjnego, którego reprezentujemy na polskim rynku nieprzerwanie od piętnastu lat.
  5. Od 2016 roku mamy wdrożony system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO9001:2015 i certyfikatem AQAP2110:2016. W tym samym roku uzyskaliśmy certyfikat Natowskiego Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej o numerze: 3425H. Nasz System Zarządzania Jakością jest każdego roku poddawany audytowi i recertyfikowany przez Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej.
  6. W roku 2017 spółka PERFECT uzyskała koncesję MSWiA o numerze: B-059/2017 na obrót towarami i technologiami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.
  7. W roku 2021 spółka PERFECT uzyskała Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Trzeciego Stopnia o numerze: SBPKK005021S w klauzuli Ściśle Tajne wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
  8. Świadczymy wszelkie usługi związane z instalacją systemów antenowych w budynkach, czy na obiektach wysokościowych. Wykonujemy też złożone projekty i instalacje. Realizujemy również zadania których wykonanie wymaga dostępu do informacji niejawnych.
  9. Posiadamy doskonale wyposażony serwis radiokomunikacyjny działający zgodnie z wymogami normy ISO9001 z akredytacją firm Motorola i HYTERA, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać samodzielnie najbardziej złożone naprawy radiotelefonów pracujących w standardach DMR i TETRA oraz realizować dostawy części zamiennych do tych radiotelefonów.
  10. Dwadzieścia sześć lat naszej owocnej współpracy z Motorolą świadczy o tym, że traktujemy swoją pracę bardzo poważnie i nastawiamy się na coś więcej niż tylko maksymalizowanie sprzedaży przy jednoczesnym obniżaniu kosztów jej obsługi. Każdy nasz klient, niezależnie od wartości składanego zamówienia, może zawsze liczyć na rzetelną obsługę z naszej strony: Wtedy gdy składa zamówienie i wtedy gdy zamówienie zostanie już zrealizowane.

Komentowanie jest wyłączone.