AutoMapa. Subskrypcja Polska XL +24m

Brutto: 119,00 
Netto: 96,75 

SKU: AMSUB-XL-2Y Kategorie: ,

Odbierz 90 dni gratis licencji na system Android lub iOS.
Oferta dla użytkowników AutoMapa dla Windows.

Sprawdź, czy może Twoja licencja może wziąć udział w promocji „90 DNI GRATIS NA START” na system Android lub iOS.

Wychodząc na przeciw trendom rynkowym, wszystkich użytkowników AutoMapa dla Windows zapraszamy do bezpłatnego wypróbowania AutoMapy na innym systemie – Android lub iOS.
Aplikacje opracowywane na te systemy są częściej aktualizowane i rozwijane, co sprzyja większej łatwości i przyjemności korzystania poprzez ekran smartfona czy systemy Android i CarPlay.

W przypadku chęci zdalnego przedłużenia licencji prosimy o przesłanie zamówienia wg. tego szablonu e-mail.
(Przedłużenie licencji zostaje wykonane zaraz po odnotowaniu wpłaty)

Zakup subskrypcji przedłuża dostęp do aktualizacji map AutoMapa Polska i aktualizacji programu na kolejne 24 miesiące od daty upływu ważności subskrypcji.

 • Aby przedłużyć licencję AutoMapa Europa konieczna jest znajomość numeru licencji oraz adresu email, na który ta licencja przynajmniej raz była zarejestrowana.
 • Zakup subskrypcji przedłuża dostęp do aktualizacji programu oraz odpowiednich map na kolejne 24 miesiące licząc od momentu wygaśnięcia aktualnie posiadanej licencji. Jeśli jednak po zakupie subskrypcji licencja była by krótsza niż 13 miesięcy zostaje ona automatycznie przedłużona na 13 miesięcy od daty zakupu.
 • Przedłużenia subskrypcji można dokonać, gdy:
  – brak ciągłości w jej ważności nie jest dłuższy niż 24 miesiące;
  – maksymalna jej ważność nie będzie dłuższa niż 777 dni licząc od dnia zakupu przedłużenia.

Mają Państwo wybór osobistej lub zdalnej formy przedłużenia subskrypcji, po uregulowaniu należności przelewem. Zapraszamy do przedłużenia licencji w preferowany przez Państwo sposób.

Jeśli nie są Państwo pewni daty rejestracji swojej licencji – prosimy o jej sprawdzenie w systemie AutoMapy lub kontakt z nami.

Przykłady:

 1. Zakup przed terminem. Jest możliwy przed wygaśnięciem subskrypcji licencji. Zatem jeśli Państwa licencja wygasa za 1 miesiąc, przedłużyć bez straty można ją już dzisiaj. Bowiem nowy, 24-ro miesięczny, okres jej ważności nie biegnie od dnia jej przedłużenia lecz od dnia wygaśnięcia. Licencja wygaśnie za dwa lata i jeden miesiąc.
 2. Zakup po terminie (przeterminowana: od 1 do 11 miesięcy). Taki zakup jest możliwy i wyżej opisana zasada obowiązuje także w drugą stronę. Jeśli okres ważności minął np. 2 miesiące temu, okres 24 miesięcy liczony będzie także od dnia wygaśnięcia licencji. Licencja wygaśnie za rok i 10 miesięcy.
 3. Zakup blisko rok lub więcej po terminie (przeterminowana: od 11 do 24 miesięcy). Dla wszystkich licencji które wygasły w terminie od 11 do 24 miesięcy wstecz zakup 24 miesięcznej subskrypcji skutkuje 13 miesięcznym okresem ważności licencji.
 4. Dla licencji których subskrypcje wygasły dawniej niż 24 miesiące temu przedłużenie subskrypcji nie jest już możliwe.