AutoMapa. Upgrade z Polska XL do Europa

Brutto: 150,00 
Netto: 121,95 

SKU: AMUPG Kategorie: ,

Odbierz 90 dni gratis licencji na system Android lub iOS.
Oferta dla użytkowników AutoMapa dla Windows.

Sprawdź, czy może Twoja licencja może wziąć udział w promocji „90 DNI GRATIS NA START” na system Android lub iOS.

Wychodząc na przeciw trendom rynkowym, wszystkich użytkowników AutoMapa dla Windows zapraszamy do bezpłatnego wypróbowania AutoMapy na innym systemie – Android lub iOS.
Aplikacje opracowywane na te systemy są częściej aktualizowane i rozwijane, co sprzyja większej łatwości i przyjemności korzystania poprzez ekran smartfona czy systemy Android i CarPlay.

Dotychczasowi użytkownicy AutoMapa Polska XL oraz AutoMapa Polska 50K mogą wymienić swoje licencje na AutoMapa Europa. Koszt wymiany w obu przypadkach wynosi 200,00 zl.

  • Aby dokonać upgrade do AutoMapa Europa konieczna jest znajomość numerów licencji oraz adresu email, na który licencje przynajmniej raz była zarejestrowane.
  • Zakup upgrade dla aktywnej licencji nie zmienia terminu wygaśnięcia licencji. Zmienia jedynie rodzaj posiadanej licencji.
  • w przypadku licencji przeterminowanych, niezależnie od tego kiedy termin ważności wygasł użytkownik przy upgrade do AutoMapa Europa otrzymuje aktywacje licencji na okres 1 miesiąca.
  • Po upgrade kod przypisany do mapy AutoMapa Polska XL staje się kodem AutoMapa Europa.

Podobnie w przypadku upgrade do Państwa należy wybór formy dokonania procedury – osobiście lub zdalnie, po uregulowaniu należności przelewem.

Jeśli nie są Państwo pewni daty rejestracji swojej licencji – prosimy o jej sprawdzenie w systemie AutoMapy lub kontakt z nami.

Przykłady:

  1. Upgrade przed terminem wygaśnięcia licencji AutoMapa Polska XL. Jest możliwy do wykonania już. Nie zmienia terminu ważności licencji. Kod licencji AutoMapa Polska XL staje się kodem AutoMapa Europa. Jedynie w związku z zwiększeniem liczby znaków w licencji do 10 na końcu należy dodać dwa znaki: v3
  2. Upgrade po terminie wygaśnięcia licencji AutoMapa Polska XL. Taki zakup także jest możliwy już teraz, niezależnie od tego kiedy licencja wygasła. W tym przypadku licencja zostaje reaktywowana i posiadacz licencji AutoMapa Europa otrzyma dostęp do map i programu przez 1 miesiąc od daty zakupu upgrade. Tu także kod licencji AutoMapa Polska XL staje się kodem AutoMapa Europa. Jedynie w związku z zwiększeniem liczby znaków w licencji do 10 na końcu należy dodać dwa znaki: v3. Po okresie 1 miesiąca konieczne będzie wykupienie subskrypcji dla AutoMapa Europa.
  3. Upgrade licencji AutoMapa Polska 50K. Identycznie jak w powyższych punktach dla licencji AutoMapa Polska XL. Bowiem obecnie wszystkie licencje AutoMapa Polska 50K stały się automatycznie licencjami AutoMapa Polska XL. Kod licencji AutoMapa Polska 50K staje się kodem AutoMapa Europa, oczywiście w związku z zwiększeniem liczby znaków w licencji do 10 na końcu należy dodać dwa znaki: v3
  4. Upgrade na mniej niż miesiąc przed terminem ważności. Licencja w tym przypadku będzie ważna przez 1 miesiąc od dokonania upgrade, później konieczne będzie wykupienie subskrypcji AutoMapa Europa. Zasady dotyczące numeru licencji i ilości znaków są takie jak w powyższych przypadkach.