Konsola dyspozytorska MCC7500

SKU: MCC7500 Kategoria:

Konsola dyspozytorska IP DIMETRA MCC 7500 pozwala na skuteczne i niezawodne wykorzystanie funkcji dyspozytorskich Twojego systemu DIMETRA w celu zapewnienia łączności i informacji dla personelu służb ratunkowych wtedy, gdy ma to największe znaczenie.

Konsola dyspozytorska IP DIMETRA MCC 7500 oferuje dyspozytorom możliwości integracji pozwalające na pracę z wieloma aplikacjami i zasobami w celu zapewnienia lepszej koordynacji działań. Wysoce intuicyjny interfejs zwiększa łatwość użytkowania przy organizowaniu zasobów, koordynowaniu działań ratunkowych i przekazywaniu cennych informacji. Nieodłączna niezawodność i zabezpieczenia Twojego systemu DIMETRA gwarantują, że dyspozytorzy będą w kontakcie z personelem w terenie przy zapewnieniu najlepszej w klasie jakości dźwięku.

Jeśli potrzebny jest jeszcze wyższy poziom zabezpieczeń, konsola DIMETRA MCC 7500 w wersji Secure oferuje kompleksowe szyfrowanie end-to-end, chroniące informacje w trakcie ich przesyłania.

Właściwe informacje dostępne natychmiast

Połączony świat daje Twojej służbie dostęp do większej ilości informacji niż kiedykolwiek wcześniej. Te informacje mogą mieć kluczowe znaczenie dla personelu służb ratunkowych przy identyfikacji i neutralizacji zagrożeń dla nich samych i dla innych osób, zanim nastąpi eskalacja sytuacji i dojdzie do tragedii. Jednak wraz z ogromnym wzrostem ilości dostępnych danych pojawia się coraz trudniejsze zadanie związane z zarządzaniem i przekazywaniem informacji. Konsola MCC 7500 daje dyspozytorom możliwości integracji pozwalające na dostęp do różnych aplikacji i zasobów, pomagając w koordynacji reakcji i dostarczając niezbędnej krytycznej wiedzy, zapewniającej bezpieczeństwo Twojego personelu służb ratunkowych. Dostępne są różne opcje przekazywania informacji, w tym łączność głosowa i sygnalizacja tonowa, łączące dyspozytorów z personelem terenowym w całej sieci DIMETRA. Pomagają one w zapewnieniu, że Twoje centrum dyspozytorskie będzie w stanie niezwłocznie dostarczać właściwe informacje.

Łatwość obsługi oznacza skuteczniejsze wsparcie

Daj swoim dyspozytorom narzędzia, których potrzebują, aby skutecznie i bez wysiłku przekazywać kluczowe informacje ratownikom lub funkcjonariuszom w terenie. Konsola MCC 7500 zapewnia dyspozytorom intuicyjne możliwości organizacji zasobów, koordynacji reakcji i przekazywania cennych informacji. Znajomy widok interfejsu, który emuluje wygląd i funkcje interfejsu użytkownika konsoli Centracom, pozwala dyspozytorom na szybkie przystosowanie się do nowego systemu po krótkiej nauce i minimalnym przeszkoleniu. Specjalnie zaprojektowane przepływy pracy z minimalną ilością kliknięć, wizualne informacje o krytycznych zasobach, i kontekstowe menu kliknięcia prawym przyciskiem to niektóre z funkcji, które pomagają w płynnej i skutecznej pracy służb dyspozytorskich i zwiększają wydajność i produktywność dyspozytorów.

Niezbędne informacje za każdym razem, przez cały czas

Personel służb ratunkowych jest w znacznym stopniu zależny od wsparcia ze strony dyspozytorów. Ratownicy i funkcjonariusze muszą mieć pewność, że Twój zespół może im zawsze zapewnić właściwe informacje i koordynację w sytuacji nadzwyczajnej. Nieodłączna niezawodność i zabezpieczenia Twojego systemu DIMETRA gwarantują kontakt między dyspozytorami a personelem w terenie z najlepszą w klasie jakością dźwięku. Dodatkową gwarancję, że właściwe informacje zawsze dotrą do adresatów, zapewniają inteligentne priorytety łączności głosowej i możliwość przekierowania dźwięku na stanowiskach dyspozytorskich. Co więcej, ciągłe testowanie łączy i zasobów daje dyspozytorom pewność ciągłości połączeń.

Skalowanie systemu bez zwiększania kosztów

Mniejsza ilość wyspecjalizowanego sprzętu, który musisz kupić i utrzymywać, oraz dodatkowe oszczędności miejsca i energii elektrycznej niezbędnej do działania systemu. System oparty na oprogramowaniu, zarządzany z pojedynczego centralnego punktu kontaktowego, redukuje czas i umiejętności potrzebne do aktualizacji, a skalowalna platforma pozwala na rozbudowę systemu w miarę potrzeb. Konsola MCC 7500 może być instalowana w sposób stopniowy, ponieważ może współpracować ze starszymi systemami konsol, oferując jeszcze większą elastyczność instalacji.

Przesyłanie poufnych informacji wymaga bezpiecznej, szyfrowanej łączności

Sukces Twoich operacji zależy od zdolności do zagwarantowania, że prywatne rozmowy nigdy nie zostaną ujawnione. Dlatego konsola MCC 7500 w wersji Secure oferuje kompleksowe szyfrowanie end-to-end, które chroni informacje w trakcie ich przesyłania. Dodatkowo podział systemu na służby to kolejny krok w kierunku zachowania autonomii łączności we wspólnym systemie. Co więcej, funkcje związane z niezawodnością, takie jak sprawdzanie łącza i zasobów, wraz z nieodłączną niezawodnością Twojego systemu DIMETRA, gwarantują, że najważniejsze informacje zawsze dotrą do personelu w terenie w sposób poufny i bezpieczny.