Konsola biurkowa MCD5000

SKU: MCD5000 Kategoria:

Konsola biurkowa MCD 5000 to potężne i łatwe do wdrożenia rozwiązanie VoIP dla twojego systemu radiowego TETRA lub systemu trunkingowego. Dzięki technologii IP masz swobodę szybkiego instalowania zestawów biurkowych tam, gdzie ich potrzebujesz, za pomocą infrastruktury sieci IP. Możesz łatwo rozszerzyć możliwości komunikacyjne w całej organizacji, aby zwiększyć bezpieczeństwo, świadomość i koordynację.

ZAPROJEKTOWANY DO TWOJEGO SYSTEMU PRACY
Z myślą o maksymalnej użyteczności zestaw biurkowy MCD 5000 został ergonomicznie zaprojektowany z intuicyjnym układem i regulowanym kątem widzenia, zarówno do okazjonalnego, jak i ciągłego, codziennego użytkowania.

Duży i czytelny kolorowy ekran LCD zapewnia szybki dostęp do najważniejszych informacji, w tym wiadomości, statusu i nazw kanałów, a także identyfikatorów alarmowych i identyfikatorów użytkowników.

Programowalne klawisze można dostosować do specyficznych potrzeb instalacji i użytkowników, aby szybko kontrolować standardowe funkcje każdego radia.

PROGRAMOWALNA AUTOMATYCZNEGO BLOKADA
Zabezpiecz swoją komunikację w lokalizacjach, w których nie ma stałego personelu – zabezpiecza dostęp do krytycznych zasobów systemu.

ZWIĘKSZ BEZPIECZEŃSTWO PRACOWNIKÓW
Lepiej chroń swoich pracowników. Ponieważ sytuacje awaryjne są nieprzewidywalne i mogą się zdarzyć w dowolnym miejscu i czasie, zestaw biurkowy MCD 5000 zawiera pomarańczowy przycisk alarmowy znany z wielu radiotelefonów Motorola.

POWIADOMIENIA ALARMOWE
Zestaw biurkowy MCD 5000 umożliwia zarządzanie powiadomieniami alarmowymi z wielu rodzajów systemów radiowych, w tym z systemów ASTRO 25.

BRAMKA RADIOWA MCD 5000 RADIO (RGU)
Podłącz zestaw biurkowy MCD 5000 do radiotelefonów przez sieć IP za pomocą MCD 5000 RGU. Zestaw biurkowy MCD 5000 dynamicznie przełącza się między jednostkami RGU MCD 5000, zapewniając dostęp do dodatkowych radiotelefonów w sieci i rozszerzając komunikację. Każdy MCD 5000 RGU można podłączyć do czterech radiotelefonów, a każdy zestaw biurkowy MCD 5000 może obsługiwać wybrany kanał radiowy.

INTUICYJNA INSTALACJA
Szybka instalacja początkowa oparta na imporcie pliku tekstowego
Błyskawiczna zmiana konfiguracji bezpośrednio z poziomu konsoli MCD 5000
Regulowana obudowa przystosowana do montażu na biurku lub na ścianie

Karta katalogowa

Konsola biurkowa MCD 5000 Motorola Karta Katalogowa EN