Radiotelefon przewoźny DM4601e

Brutto: 3 542,40 
Netto: 2 880,00 

Motorola DM4601e to najwyższy model z serii DM4000e. Ten model wybierany jest najczęściej przez najbardziej wymagających użytkowników, oczekujących od sprzętu łączności nie tylko najwyższych parametrów elektrycznych i trwałości ale również funkcji niezbędnych do funkcjonowania rozbudowanych sieci dyspozytorskich, korzystających z pozycjonowania stacji ruchomych (AVL).
Popularność modelu DM4601e jest wynikiem posiadania wszystkich zalet modelu DM4600e wzbogaconych funkcjonalnościami lokalizacji GPS i komunikacji Bluetooth, pozwalających na lokalizację oraz stosowanie bezprzewodowych akcesoriów audio.
Radiotelefony DM4601e charakteryzują się też oczywiście doskonałymi parametrami elektrycznymi (stabilność częstotliwości, czułość odbiornika, odporność na intermodulację, itd.) – co jest cechą całej serii 4000e, zarówno radiotelefonów przenośnych jak i radiotelefonów przewoźnych/bazowych. Radia wyprodukowane od roku 2020 wyposażone są w szereg przydatnych funkcjonalności (SINC+, RAL, Text to Speech, Man Down, stałe wykrywanie BT, itd.) które przedtem wymagały wykupienia dodatkowych licencji a teraz są w cenie radiotelefonu. Radiotelefony DM4601e wyposażone są w doskonale czytelny, kolorowy wyświetlacz alfanumeryczny, umożliwiają zaprogramowanie do 1000 kanałów pogrupowanych w łatwo osiągalnych strefach. Radia wyposażone są głośniki wewnętrzne o mocy 3W co zapewnia doskonałą słyszalność, nawet w bardzo głośnym otoczeniu.
DM4601e to produkt skierowany do wybranych użytkowników komercyjnych, chętnie kupowany przez służby sektora bezpieczeństwa publicznego MSWiA czy służbę zdrowia (Transport Sanitarny). Doskonałe parametry techniczne, trwałość oraz niezawodność, ergonomia i funkcjonalność oraz najwyższej klasy odbiornik GPS wraz z modułem łączności bezprzewodowej Bluetooth 4.0 certyfikowanym przez organizację SIG czynią ten model niekwestionowanym liderem rynku radiokomunikacyjnego.

Zobacz 10 powodów dla których warto kupować u nas radiotelefony

Powiązane produkty: