Radiotelefon TETRA MTP3500

SKU: MTP3500 Kategoria:

Radiotelefon przenośny TETRA MTP3500 z kolorowym wyświetlaczem i uproszczoną klawiaturą zapewnia wysoką jakość działania i niezawodność oraz przyczynia się do wzrostu efektywności pracy i poziomu bezpieczeństwa publicznego.

Model MTP3500 jest wyposażony w najważniejsze funkcje niezbędne do pracy służb bezpieczeństwa publicznego, takie jak szyfrowanie typu End-to-End, czujnik Man Down (informujący o upadku użytkownika) oraz alarm wibracyjny. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala łączyć się z akcesoriami i urządzeniami współpracującymi.

Radiotelefon TETRA charakteryzuje się doskonałą jakością dźwięku i wytrzymałością. Jest przystosowany do pracy w różnych warunkach akustycznych i środowiskach. Jego moc wyjściowa wynosi 1,8 W (klasa 3L), co zwiększa zakres i skuteczność działania wewnątrz budynków. Wspomniane czynniki i wysoka czułość odbioru sprawiają, że model MTP3500 umożliwia komunikację w najbardziej wymagających sytuacjach.

Stworzony z myślą o niezawodności
Model MTP3500 spełnia najwyższe standardy jakości, a nawet je przekracza we wszystkich 11 kategoriach normy MIL-810. Radiotelefon przenośny TETRA MTP3500 przeszedł test żywotności Accelerated Life Test, w ramach którego przeprowadzono symulację 5 lat użytkowania urządzenia. Testy te gwarantują wytrzymałość urządzenia w ciężkich warunkach oraz trwałość konstrukcji, co wpływa na obniżenie kosztów pomocy technicznej.

Wysoka sprawność, trwała konstrukcja

Wytrzymałość i konstrukcja zapewniające najwyższą niezawodność w najtrudniejszych warunkach
Doskonała jakość dźwięku w najbardziej wymagających środowiskach
Obszerna gama akcesoriów pozwalających uzyskać rozwiązanie dostosowane do konkretnych wymagań
Zoptymalizowany interfejs użytkownika
Funkcja zdalnego programowania umożliwiająca ekonomiczne zarządzanie terminalami radiowymi
Kolorowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości
Stworzony z myślą o skutecznej pracy w czasie pożarów i zamieszek, a także w zakurzonym i zanieczyszczonym środowisku.
Normy IP65, IP66 i IP67

Błyskawiczne udostępnianie informacji
dzięki technologii Bluetooth

Udostępniaj informacje w czasie rzeczywistym, łącząc się bezprzewodowo z urządzeniami zarządzania danymi za pomocą technologii Bluetooth.
Prosty, lecz efektywny interfejs użytkownika

Aby zminimalizować koszty szkolenia personelu, w modelu MTP3500 wykorzystano przystępny interfejs użytkownika w stylu znanym z telefonów komórkowych. Wyświetlacz obsługuje 26 200 dynamicznych kolorów i wyświetla duże czcionki (z możliwością skalowania). Ma menu z możliwością dostosowania oraz klawiaturę z pełnym blokiem numerycznym, co sprawia, że obsługa urządzenia jest intuicyjna i szybka.

Ujednolicona komunikacja, zintegrowane bezpieczeństwo

• Trankingowe i tradycyjne tryby pracy
• Dupleksowe połączenia między centralami PABX i sieciami PSTN
• Funkcje zapewniające bezpieczeństwo personelu i obsługę połączeń alarmowych
• Opcjonalny, zintegrowany system GNSS do lokalizowania personelu
Zwiększające efektywność pracy
aplikacje do zarządzania danymi

Korzysta z największego w branży programu producentów oprogramowania, który oferuje aplikacje dopasowane do potrzeb biznesowych: śledzenie lokalizacji, zarządzanie zleceniami, korespondencja i obsługa połączeń telefonicznych.
TETRA pracuje w najtrudniejszych,
najbardziej wymagających warunkach

Radiotelefony TETRA z serii MTP3000 są wyposażone w bogactwo funkcji niezbędnych dla bezpieczeństwa i efektywności pracy. Zawierają też istotne ulepszenia – między innymi pod względem jakości dźwięku i wytrzymałości. Interfejs został dostosowany do potrzeb użytkowników, którzy dotychczas korzystali z radiotelefonów analogowych, i ma dwa elementy do połączeń grupowych i regulacji głośności.

Powiązane produkty: