Radiotelefon TETRA MTP6650

SKU: MTP6650 Kategoria:

Pokonywanie dzisiejszych wyzwań przy jednoczesnym przygotowywaniu się na jutrzejsze nie jest prostym zadaniem. Szczególnie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo publiczne oraz zapewnienie dostaw mediów w sektorze Energii.

Przenośny radiotelefon MTP6650 TETRA został zaprojektowany, aby pomóc Ci pogodzić oba te aspekty. Dzięki zwiększonemu zasięgowi, wbudowanej technologii bezprzewodowej Bluetooth® 4.1, gotowości do korzystania z sieci Wi-Fi, rozszerzonym usługom lokalizacji i pełnej obsłudze zestawu samochodowego, przenośny radiotelefon bezprzewodowy MTP6650 TETRA będzie służył Twojemu zespołowi zarówno teraz, jak i jeszcze przez długi czas.

Kontaktuj się z pracownikami znajdującymi się nawet na obrzeżach obszaru zasięgu dzięki mocy transmisji klasy 3. Możesz też zoptymalizować swój zasięg dzięki łącznikowi SMA o otwartym standardzie, zapewniającemu elastyczność w używaniu anten. Ponadto, technologia Bluetooth® 4.1 umożliwia dodawanie urządzeń połączonych, takich jak bezprzewodowy przycisk PTT lub monitor tętna. Niezależnie od tego, czy prowadzisz zespoły na miejsce wypadku czy codziennie zarządzasz zasobami w oparciu o lokalizację, teraz możesz to robić wydajniej dzięki systemowi nawigacji satelitarnej GNSS (Global Navigation Satellite System).

Zwiększ zasięg

W razie wypadku nie możesz sobie pozwolić na korzystanie z urządzeń o słabym zasięgu. Polegaj więc na zwiększonym zasięgu przenośnego radiotelefonu MTP6650 TETRA. Wysyłaj wiadomości głosowe, dane i wykonuj połączenia alarmowe na skrajnych obszarach zasięgu dzięki mocy transmisji klasy 3. Zoptymalizuj zasięg, używając nowego złącza SMA, pozwalającego na zmianę anten w zależności od środowiska, w którym pracuje Twój zespół lub gdy radiotelefon jest noszony pod kamizelka ochronną. Dzięki najczulszemu w swojej klasie odbiornikowi zasięg operacyjny może być zwiększony nawet o 14%.

Pracuj bezprzewodowo

Dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth® 4.1 podłączaj się do wielu urządzeń — na przykład urządzeń audio, PTT i czujników. Sparuj przenośny radiotelefon MTP6650 TETRA z przyciskiem PTT, aktywowanym bez potrzeby sięgania po radiotelefon. Następnie schowaj radiotelefon do plecaka lub pod ubranie dla ukrytego działania. Technologia Bluetooth® 4.1 umożliwia także partnerom opracowywanie nowych rozwiązań z zakresu współpracy, w tym czujników biometrycznych, monitorujących funkcje życiowe.
Utwórz wirtualny telefon komórkowy

Zmień przenośny radiotelefon MTP6650 TETRA w wirtualny telefon komórkowy, dodając do niego zestaw samochodowy serii MTP6000. Ciesz się obsługą bez używania rąk, ładowaniem w samochodzie i zwiększonym zasięgiem. Zestaw korzysta z akumulatora samochodu, możesz więc ładować swoje urządzenie przenośne w drodze, nie zwalniając nawet na chwilę.

Zarządzaj wszystkimi w każdej lokalizacji

Optymalizację zasobów i poprawę bezpieczeństwa należy zacząć od zdobycia informacji, gdzie znajdują się wszyscy, których potrzebujesz. Z tą myślą opracowaliśmy przenośny radiotelefon MTP6650 TETRA z najnowszym systemem nawigacji satelitarnej GNSS (Global Navigation Satellite System), zapewniającym dostęp do globalnych serwisów takich jak GPS, GLONASS i BeiDou. Dzięki precyzyjnym danym dotyczącym wszystkich pracowników możesz zmobilizować zespoły znajdujące się najbliżej miejsca zdarzenia, a w efekcie skrócić czas reakcji w sytuacjach awaryjnych. Dzięki systemowi GNSS wiesz dokładnie, gdzie wysłać pomoc, jeśli ktoś będzie jej potrzebować oraz czy powiadomienie alarmowe zostało aktywowane ręcznie czy poprzez wyzwolenie automatycznego czujnika „man down”.
Słysz i bądź słyszany

Dzięki radiotelefonowi MTP6650 wyposażonemu w wyście audio o mocy 2 W i zaawansowaną technologię tłumienia hałasu masz pewność, że usłyszysz i będziesz słyszany, nawet jeśli wokół będą rozbrzmiewać syreny. Głośnik Slimport zapewnia równomierną emisję dźwięku dookoła radiotelefonu niezależnie od miejsca, w którym jest on noszony. Odbieraj połączenia przy maksymalnej głośności, używając głośników lub akcesoriów audio, i poznaj czystość dźwięku, na której możesz polegać. Inteligentny mikrofon eliminuje potrzebę profili dźwiękowych i zapewnia szeroki, dynamiczny zakres gwarantujący, że wiadomość zostanie dostarczona nawet w najbardziej wymagających środowiskach.
Informacje w zasięgu ręki

Zyskaj dostęp do codziennych odpraw, map trasy, zdjęć podejrzanych osób lub zaginionych dzieci i wielu innych. Gniazdo karty microSD w prosty sposób umożliwia zwiększenie pojemności i przechowywanie niezbędnych informacji na wyciągnięcie ręki, tak aby można z nich było skorzystać zawsze wtedy, gdy będą potrzebne. Gniazda karty microSD można również użyć do zwiększenia bezpieczeństwa, umożliwiając szyfrowanie na całej drodze przesyłu danych, w sytuacjach wymagających zabezpieczeń na najwyższym poziomie.

Powiązane produkty: