Radiotelefon TETRA MTP8500Ex

SKU: MTP8500Ex Kategoria:

Radiotelefony TETRA ATEX z serii MTP8000Ex zapewniają mocny dźwięk, wzmocniony zasięg, wydłużony czas pracy baterii, większą wytrzymałość, zaawansowaną ergonomię i zwiększoną użyteczność, dzięki czemu personel pracujący w najbardziej ekstremalnych środowiskach ma możliwość bardziej bezpiecznej i inteligentnej pracy z dowolnego miejsca. Zgodna z najnowszą normą ATEX i IECEx następna generacja radiotelefonów TETRA ATEX została specjalnie zaprojektowana dla użytkowników końcowych, którzy pracują w obszarach, gdzie występują potencjalnie wybuchowe gazy lub opary chemiczne, płyny łatwopalne lub pył palny.Przenośny radiotelefon MTP8500Ex oferuje zaawansowane funkcje i korzyści dla użytkownika, w obudowie wyposażonej w uproszczoną klawiaturę idealnie nadającą się do obsługi podczas noszenia ciężkich rękawiczek. Dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak górny wyświetlacz, uchwyt w kształcie teownika i kolorowy wyświetlacz, radiotelefon TETRA ATEX jest zoptymalizowany pod kątem wygody użytkowania.

GŁOŚNY I WYRAŹNY DŹWIĘK
Seria MTP8000Ex jest zoptymalizowana pod kątem doskonałej wydajności audio w dowolnym otoczeniu, w którym panuje hałas. Dźwięk płynący zarówno z głośnika, jak i akcesoriów jest wyraźniejszy, nawet przy maksymalnej głośności, a użytkownika można wyraźnie usłyszeć na tle największego hałasu.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Radiotelefony z serii MTP8000Ex są przystosowane do pracy w najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych środowiskach, zarówno w zimnych i mokrych, jak i gorących i zapylonych, co potwierdza stopień ochrony IP65, IP66 i IP67.

ZAAWANSOWANA ERGONOMIA
Seria MTP8000Ex została skonstruowana tak, aby ustanowić nową definicję użyteczności, która obejmuje profil teownikowy, duże pokrętło sterujące, klawiaturę dotykową, powiększony przycisk awaryjny i teksturowany przycisk PTT.

ŁATWIEJSZA OBSŁUGA
Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, innowacyjnej tabliczce znamionowej, dużemu wyświetlaczowi głównemu i górnemu wyświetlaczowi pomocniczemu ułatwiającemu zauważenie powiadomień awaryjnych, statusu grupy rozmównej lub stanu baterii seria MTP8000Ex jest zaprojektowana pod kątem łatwiejszej obsługi.

WZMOCNIONY ZASIĘG
Wysoka czułość odbiornika i wysoka moc nadawcza sprawiają, ze seria MTP8000Ex cechuje się większym zasięgiem i lepszą wydajnością w budynkach. W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa radiotelefon jest wyposażony we wskaźnik zasięgu LED u podstawy anteny, który ostrzega użytkownika, kiedy zasięg jest słaby.

ZINTEGROWANA TECHNOLOGIA BLUETOOTH™
W serii MTP8000Ex zintegrowano bezpieczną technologię bezprzewodową Bluetooth, dzięki czemu można w niezawodny sposób sparować z radiotelefonami różne bezprzewodowe akcesoria i współpracujące urządzenia.

WYDŁUŻONY CZAS PRACY BATERII
Dzięki wydłużonej żywotności baterii, przekraczającej 16 godzin, pracownicy mogą być pewni, że radiotelefony z serii MTP8000Ex będą gotowe do dłuższej pracy na wypadek wystąpienia zdarzeń awaryjnych lub nieplanowanych sytuacji.