Stacja bazowa TETRA MTS1

SKU: MTS1 Kategoria:

Mała, elastyczna, ale niezwykle wydajna Stacja bazowa TETRA MTS1. Niewątpliwie jest dla operatorów sieci rozwiązaniem o szerokich zastosowaniach. Można ją bardzo szybko zainstalować i oddać do eksploatacji.

Model MTS1 ma niewielką, wzmocnioną, ergonomiczną obudowę. Obudowa jest odporna na warunki atmosferyczne zgodnie z normą IP66. MTS1 może być wdrożony na rozmaite sposoby. Stacja zapewnia całkowitą elastyczność, ponieważ może być montowana na ścianie lub na słupie, wewnątrz, jak i na zewnątrz w zastosowaniach o dużym zasięgu. Model MTS1 charakteryzuje się również całościowymi zabezpieczeniami oraz pełną obsługą szyfrowania interfejsu bezprzewodowego metodą statyczną, dynamiczną i grupową. Urządzenie obsługuje również uwierzytelnianie i całościowe szyfrowanie. Taki poziom zabezpieczeń jest zachowywany nawet wtedy, gdy występuje awaria łącza lokalizacji wymuszająca pracę stacji bazowej w trybie trunkingowym lokalizacji lokalnej.

Większy poziom elastyczności i odporności

Ponieważ wydajny model MTS1 obsługuje wszystkie funkcje stacji bazowej TETRA, usługa nie jest zależna od komórek rozległych. Można w łatwy sposób włączyć rozwiązania charakteryzujące się wysoką dostępnością poprzez połączenie dwóch stacji bazowych MTS1 w celu utworzenia bardzo elastycznej konfiguracji z dwoma nośnikami.

Zarządzanie przeciążeniem

Kontrolowana mobilność między komórkami rozległymi i mikrokomórkami.
Dostępne mechanizmy klasy abonenckiej (przyciąganie użytkowników) i prawidłowych lokalizacji (blokowanie użytkowników)

Dodatkowa pojemność

Dostatecznie niska moc fal radiowych do wdrożeń wewnątrz i w pobliżu budynków umożliwia ponowne wykorzystanie częstotliwości.
Mikrokomórki mogą odciążyć komórki rozległe:
Mobilność, zabezpieczenia i SDS
Telefonia, indywidualne połączenia i dane pakietowe

Gwarantuje niezawodność i niskie koszty konserwacji

Pełne zarządzanie siecią i alarmem urządzenia.
Automatyczne wykrywanie i korygowanie zakłóceń.
Zaprojektowane do szerokiego zakresu temperatur otoczenia (od -40 do +55 stopni Celsjusza).
Zmiana trasy ruchu w przypadku awarii łącza.
Niska wymagana pojemność akumulatora i niska dyssypacja ciepła pozwalają uzyskać doskonałą wydajność energetyczną, a dzięki użyciu silnej ładowarki koszty zasilania utrzymane są na absolutnym minimum.

Niższy całkowity koszt utrzymania

Obsługa technologii transmisji IP-over-Ethernet.
Zawiera obsługę bezpośrednią MPLS, a także tradycyjną łączność E1.
Możliwość wykorzystania istniejącego szkieletu IP w celu znacznego zmniejszenia kosztów operacyjnych.
Bezpośrednie wejście zasilania prądem zmiennym eliminuje potrzebę stosowania drogich prostowników i upraszcza instalację i wdrożenie.
Możliwość montowania na wieży pozwala na stosowanie krótszych kabli i zmniejsza koszty zasilania.