Radiotelefon ręczny DP1400 AD

Brutto: 1 629,75 
Netto: 1 325,00 

Radiotelefon cyfrowo-analogowy Motorola DP1400A i DP1400AD

 

DP1400 to 32 kanałowy radiotelefon Motorola, pracujący w paśmie VHF lub UHF (w zależności od wybranego modelu), w trybie analogowym (DP1400A) lub cyfrowym i analogowym (DP1400AD). W tym typie radiotelefonu Motorola zastosowała nowatorskie rozwiązanie które ułatwia użytkownikowi podjecie decyzji o przejściu z łączności analogowej na łączność cyfrową. Podstawowym czynnikiem który zniechęca dotychczasowych posiadaczy radiotelefonów do podjęcia takiej decyzji są koszty związane z wymianą sprzętu i większości posiadanej infrastruktury (ładowarki, akumulatory, akcesoria audio, itd…) I tu dobra wiadomość dla użytkowników radiotelefonów CP – jednego z najpopularniejszych modeli serii Commercial: Wszystkie akcesoria od tej serii radiotelefonów pasują do modelu DP1400 !

Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym przez Motorole, jest umożliwienie zakupienia za bardzo przystępną cenę – praktycznie za cenę zwykłego radia analogowego, radiotelefonu cyfrowego pracującego w trybie analogowym. Aby później w takim radiotelefonie korzystać z cyfrowego trybu pracy, zgodnego ze standardem DMR, wystarczy dokupić upgrade oprogramowania (koszt 140USD) i przeprogramować radio. Nie są więc konieczne żadne zmiany sprzętowe zakupionych radiotelefonów, zaś sam upgrade można wykonać w dowolnym momencie, nie ma żadnego limitu czasu na wykonanie tej operacji. Inna możliwość, to zakup radia od razu w wersji cyfrowo-analogowej (DP1400AD) – ta opcja jest oczywiście tańsza od zestawu: DP1400A+upgrade, ale wymaga zainwestowania na początku nieco większej ilości środków.

Zaletą tak skonstruowanej oferty jest umożliwienie użytkownikowi wybrania najdogodniejszej dla niego opcji, bez zamykania sobie drogi na przyszłość i bez konieczności inwestowania środków na wyrost.

Zobacz 10 powodów dla których warto kupować u nas radiotelefony

W skład kompletu wchodzi:

– Zespół nadawczo-odbiorczy,

– Akumulator NiMH 1400mAh,

– Ładowarka 1-stanowiskowa szybka,

– Antena,

– Klips do pasa,

– Instrukcja obsługi,

Podstawowe cechy:

– Praca w trybie cyfrowym / analogowym (radiotelefon DP1400AD),
– Zgodność ze standardem DMR (Digital Mobile Radio),
– Przerywanie transmisji (opcja),
– Stopień ochrony przed wodą i pyłem: IP54.

DP1400 dostępny jest w wersjach na pasma VHF i UHF, nie ma wyświetlacza, obsługuje 2×16-kanałów oraz spełnia normę IP54 – ochrona przed wnikaniem pyłu i wody.
Model DP1400 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku. Ponadto współdziała z urządzeniami analogowymi, umożliwiając przechodzenie na łączność cyfrową we własnym tempie i zgodnie z dostępnym budżetem. Solidna konstrukcja. Obudowa zabezpieczona przed wnikaniem pyłu.
Przerywanie transmisji (opcja).  Umożliwia przerwanie rozmowy radiotelefonicznej innych użytkowników w celu przekazania krytycznych informacji dokładnie wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Karta katalogowa

Karta katalogowa Radiotelefon DP1400

Powiązane produkty: