Radiotelefon przewoźny DM2600

Brutto: 1 920,01 
Netto: 1 560,98 

Radiotelefon cyfrowo-analogowy Motorola DM2600

DM2600 to 160 kanałowy cyfrowy radiotelefon Motorola, pracujący w paśmie VHF lub UHF z mocą 25W (w zależności od wybranego modelu), w trybie analogowym i cyfrowym (DMR). Radiotelefon jest wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji co zwiększa jego funkcjonalność, czyniąc z niego sprzęt dla bardziej wymagających użytkowników.

W skład kompletu wchodzi:

– Zespół nadawczo-odbiorczy,

– Mikrofon,

– Ramka mocująca,

– Kabel zasilający 12V,

– Instrukcja obsługi,

 

Podstawowe cechy: 

– Praca w trybie cyfrowym / analogowym,
– Zgodność ze standardem DMR (Digital Mobile Radio),
– Rozszerzona prywatność,
– Sygnalizacja tonowa,
– Wyświetlacz alfanumeryczny,
– Funkcja programowania drogą radiową (OTAP), 
– Przerywanie transmisji (opcja),
– Stopień ochrony przed wodą i pyłem: IP54.

 

DM2600 dostępny jest w wersjach na pasma VHF i UHF, jest wyposażony w wyświetlacz alfanumeryczny, funkcje silnego szyfrowania, sygnalizacje tonową, funkcje OTAP, obsługuje 160 kanałów oraz spełnia normę IP54 – ochrona przed wnikaniem pyłu i wody. 
Model DM2600 oferuje doskonałą jakość dźwięku. Ponadto współdziała z urządzeniami analogowymi, umożliwiając przechodzenie na łączność cyfrową we własnym tempie i zgodnie z dostępnym budżetem. Solidna konstrukcja. Obudowa zabezpieczona przed wnikaniem pyłu.
Przerywanie transmisji (opcja).  Umożliwia przerwanie rozmowy radiotelefonicznej innych użytkowników w celu przekazania krytycznych informacji dokładnie wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.