Radiotelefon przewoźny DM4400e

Brutto: 2 644,50 
Netto: 2 150,00 

Radiotelefon MOTOTRBO DM4400e to następca modelu DM4400 – podstawowego radiotelefonu przewoźnego z serii DM4000. Motorola udoskonaliła tę rodzinę zwiększając w istotny sposób czułość użytkową radiotelefonów, co przyczynia się do zwiększenia zasięgów uzyskiwanej łączności.
Najnowsze modele (produkcja od 2020 roku) standardowo wyposażone są w szereg przydatnych, dodatkowych funkcjonalności które dotychczas wymagały zakupienia dodatkowej licencji (np. tłumik szumów SINC+, automatyczny poziom dźwięku odbiornika „RAL” , funkcja: „Text to Speech”, itd.) Radiotelefony serii 4000 przewidziane są do niezawodnej pracy w najtrudniejszych warunkach, radia wykonywane są w dwóch pasmach: VHF i UHF, pracując z mocą nadajnika regulowaną w zakresie od: 1W do 25W.
Radiotelefony DM4400e wyposażone są w kontrastowy wyświetlacz numeryczny i obsługują do 32 kanałów. Radia standardowo obsługują szyfrowanie ARC4 (40bitów) umożliwiając pracę z bardzo silnym szyfrowaniem AES 256bitów (opcja). Doskonałe parametry elektryczne, ponadprzeciętna jakość wykonania, trwałość i funkcjonalność to podstawowe atuty tego modelu. Jeśli szukasz niezawodnego sprzętu do cyfrowej łączności fonicznej to jest to sprzęt dla Ciebie.

Zobacz 10 powodów dla których warto kupować u nas radiotelefony

Powiązane produkty: