Radiotelefon przewoźny DM4600e

Brutto: 3 148,80 
Netto: 2 560,00 

Radiotelefony Motorola DM4600e MOTOTRBO to najpowszechniej kupowany model z serii DM4000e. Jego popularność wynika z jego uniwersalności – jest to model oferujący wszystkie możliwe funkcjonalności jakich możemy oczekiwać od sprzętu klasy premium. Radiotelefony DM4600e charakteryzują się doskonałymi parametrami elektrycznymi (stabilność częstotliwości, czułość odbiornika, odporność na intermodulację, itd.) – co jest cechą całej serii 4000e, zarówno radiotelefonów przenośnych jak i radiotelefonów przewoźnych czy bazowych.
Radia wyprodukowane od roku 2020 wyposażone są w szereg przydatnych funkcjonalności (SINC+, RAL, Text to Speech) które przedtem wymagały wykupienia dodatkowych licencji a obecnie są w cenie radiotelefonu. Radia standardowo obsługują szyfrowanie ARC4 (40bitów) umożliwiając pracę z bardzo silnym szyfrowaniem AES 256bitów (opcja). Radiotelefony DM4600e wyposażone są w doskonale czytelny, kolorowy wyświetlacz alfanumeryczny, umożliwiają zaprogramowanie do 1000 kanałów pogrupowanych w łatwo osiągalnych strefach. Radia wyposażone są głośniki wewnętrzne o mocy 3W co zapewnia doskonałą słyszalność, nawet w bardzo głośnym otoczeniu (gdy zaistnieje potrzeba, np. w pojeździe gaśniczym, możemy też podłączyć głośnik zewnętrzny o mocy 10W).
DM4600e to produkt skierowany do wybranych użytkowników komercyjnych, chętnie kupowany przez służby sektora bezpieczeństwa publicznego takie jak: Wojsko (MON), Policja, Straż Pożarna czy Straż Graniczna. Doskonałe parametry techniczne, trwałość oraz niezawodność, ergonomia i funkcjonalność to podstawowe atuty tego modelu.

Zobacz 10 powodów dla których warto kupować u nas radiotelefony

Powiązane produkty: