Radiotelefon przewoźny MD615

Brutto: 1 439,10 
Netto: 1 170,00 

SKU: MD615 Kategoria:

Radiotelefon MD615 jest doskonale przystosowany płynnego przejścia z rozwiązań analogowych na cyfrowe. Dzięki funkcji A&D Auto Detect radiotelefon rozpoznaje odebrane sygnały analogowe i cyfrowe. Przełącza się automatycznie w odpowiedni tryb. Dzięki temu bez problemu możliwe jest stosowanie mieszanych flot radiotelefonów analogowych i cyfrowych.

MD615 to konwencjonalny radiotelefon przewoźny przeznaczony dla użytkowników komercyjnych. Sprawdzi się w taksówce, pojazdach rolniczych, ciężarowych, busach dostawczych i autobusach.

Nowy radiotelefon charakteryzuje się lepszą jakością dźwięku dzięki technologii cyfrowej Hytera. Dzięki łatwo-dostępnemu przyciskowi alarmowemu zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.

Obsługuje tryb analogowy i cyfrowy. Pozwala to na mieszanie flot, a także zapewnia płynne przejście z technologii analogowej na cyfrową. Funkcja automatycznego wykrywania trybu analogowego i cyfrowego rozpoznaje rodzaj otrzymywanego sygnału i przełącza się na właściwy tryb. Zapewnia ona również stosowanie tego samego trybu, jeżeli nadejdzie odpowiedź.

Charakterystyka techniczna

MD615 to radiotelefon High Power o mocy do 25 W (UHF) lub 25 W (VHF). Zakres częstotliwości UHF 400 – 470 MHz i VHF 136 – 174 MHz. Radiotelefon waży 1100 g i ma rozmiar 164 x 43 x 150 mm. Jego poziom zabezpieczenia przed pyłem i przedostawaniem się wody to IP54. Posiada również atest MIL-STD-810 G w zakresie wstrząsów i wibracji.

MD615 jest wyposażony w przycisk awaryjny na panelu przednim. Wewnętrzny głośnik 4 – 6 W, port audio/programowania oraz regulatory głośności i kanałów z przodu.

Na tylnym panelu znajduje się port połączenia anteny wysokiej częstotliwości, zasilanie elektryczne DC, port akcesoriów DB26 oraz port połączenia GPS, do którego można podłączyć zewnętrzny moduł GPS. Funkcja GPS umożliwia znacznie łatwiejsze niż wcześniej lokalizowanie pojazdów na mapie oprogramowania AVL w czasie rzeczywistym.

Opcjonalnie

Funkcja Bluetooth – umożliwia to obsługę różnych bezprzewodowych akcesoriów audio, w tym POA121 Bluetooth Ring PTT i słuchawki ESW01 Bluetooth do trybu głośnomówiącego, umożliwiającego bezpieczną jazdę.

Zobacz 10 powodów dla których warto kupować u nas radiotelefony

Karta katalogowa

Karta katalogowa Hytera MD615 DMR