Radiotelefon przewoźny MD625

Brutto: 1 648,20 
Netto: 1 340,00 

SKU: MD625 Kategoria:

Radiotelefon MD625 jest dobrym rozwiązaniem przy płynnym przechodzeniu z rozwiązań analogowych na cyfrowe. Dzięki funkcji A&D Auto Detect radiotelefon rozpoznaje odebrane sygnały analogowe i cyfrowe oraz automatycznie przełącza się w odpowiednii tryb. Dzięki temu bez problemu możliwe jest stosowanie mieszanych flot radiotelefonów analogowych i cyfrowych.

MD625 to konwencjonalny radiotelefon przeznaczony dla użytkowników komercyjnych, na przykład taksówki, pojazdy rolnicze, samochody ciężarowe, busy dostawcze i autobusy. Na jego wyświetlaczu mogą być prezentowane wiadomości tekstowe i nazwy grup oraz innych uczestników rozmowy.

Nowy radiotelefon charakteryzuje się lepszą jakością dźwięku dzięki technologii cyfrowej Hytera. Dzięki łatwo-dostępnemu przyciskowi alarmowemu zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.

Obsługuje on tryb analogowy i cyfrowy, pozwalając na mieszanie flot, a także zapewnia płynne przejście z technologii analogowej na cyfrową. Funkcja automatycznego wykrywania trybu analogowego i cyfrowego rozpoznaje rodzaj otrzymywanego sygnału i przełącza się na właściwy tryb, aby odebrać mowę z głośnika. Zapewnia ona również stosowanie tego samego trybu, jeżeli nadejdzie odpowiedź.

Charakterystyka techniczna

MD625 to radiotelefon High Power o mocy do 25 W (UHF) 25 W (VHF). Zakres częstotliwości UHF 400 – 470 MHz i VHS 136 – 174 MHz. Radiotelefon waży 1100 g i ma rozmiar 164 x 43 x 150 mm. Jego poziom zabezpieczenia przed pyłem i przedostawaniem się wody to IP54. Posiada również atest MIL-STD-810 G w zakresie wstrząsów i wibracji.

MD625 jest wyposażony w przycisk awaryjny na panelu przednim, wewnętrzny głośnik 4 – 6 W, port audio/programowania oraz regulatory głośności i kanałów z przodu.

Na tylnym panelu znajduje się port połączenia anteny wysokiej częstotliwości, zasilanie elektryczne DC, port akcesoriów DB26 oraz port połączenia GPS, do którego można podłączyć zewnętrzny moduł GPS. Funkcja GPS umożliwia znacznie łatwiejsze niż wcześniej lokalizowanie pojazdów na mapie oprogramowania AVL w czasie rzeczywistym.

MD625 obsługuje funkcje danych, takie jak aliasy połączeń, kontakty, historię i wiadomości tekstowe.

Opcjonalnie

MD625 obsługuje zdalne włączanie/wyłączanie radiotelefonu, zdalny monitor i priorytetowe przerwania. Roaming Umożliwia stosowanie MD625 w dużej sieci z wieloma punktami dostępowymi. Funkcja Bluetooth – umożliwia to obsługę różnych bezprzewodowych akcesoriów audio, w tym POA121 Bluetooth Ring PTT i słuchawki ESW01 Bluetooth do trybu głośnomówiącego, umożliwiającego bezpieczną jazdę.

Zobacz 10 powodów dla których warto kupować u nas radiotelefony

Karta katalogowa

Karta katalogowa Hytera MD625 DMR