Radiotelefon ręczny BD615

Brutto: 1 119,30 
Netto: 910,00 

SKU: BD615 Kategoria:

Radiotelefon Hytera BD615 to rozwiązanie problemu migracji z radiotelefonów analogowych do cyfrowych. BD615 jest przydatny także tam gdzie współpracować muszą dwie sieci: analogowa i cyfrowa. Gdy takie sieci są własnością różnych podmiotów np. ochranianego obiektu i agencji ochrony, rozwiązaniem jest Radiotelefon BD615. Każdy z administratorów może mieć swoją wizję rozwoju sieci bez uszczerbku dla sprawnej łączności. Zwiększono w nim zakres pracy w paśmie VHF 136-174. Obudowa radiotelefonu jest pyło i wodoszczelna w klasie IP66.

Tryb analogowy i cyfrowy

Modele BD505 mogą na tym samym urządzeniu obsługiwać tryb analogowy i cyfrowy. Przełączanie między dwoma trybami pracy jest proste, co ułatwia komunikację z radiotelefonami analogowymi. Do dyspozycji 48 kanałów, możliwych do zorganizowania w 3 strefy.

Mieszany kanał analogowo-cyfrowy

Modele BD505 mogą wykrywać typ sygnału podczas odbierania połączenia, a następnie automatycznie przełączać między trybem analogowym i cyfrowym. W trakcie zawieszonego połączenia użytkownik może odpowiedzieć za pomocą funkcji „Naciśnij i mów” (Push-To-Talk).

Zwiększony zasięg rozmów

Dzięki innowacyjnej technologii Hytera zasięg połączeń jest zwiększony.

Długi czas pracy

Seria BD5 w trybie cyfrowym może działać do 16 godzin przy 1500 mAh lub do 22 godzin przy 2000 mAh w trybie 5-5-90.

Czysty dźwięk

Doskonała jakość dźwięku to zasługa cyfrowej technologii DMR, która sprawia, że komunikacja jest bardziej niezawodna.

Działanie przeciwzakłóceniowe

Przyjęty moduł kodowania cyfrowego i korekcji błędów pozwala urządzeniom z serii BD5 unikać zakłóceń sygnału na tej samej częstotliwości.

Sygnalizacja DMR

Dzięki sygnalizacji DMR przesyłanie połączenia grupowego, połączenia prywatnego i wszystkich połączeń z ID PTT staje się całkiem proste.

Vox

Ta funkcja umożliwia aktywację mikrofonu radiotelefonu bez użycia rąk ponieważ nadawanie uaktywniane jest głosem. Funkcjonalność przydatna tam gdzie konieczna jest komunikacja z innymi członkami zespołu podczas wykonywania skomplikowanych operacji manualnych. Sprawdza się także w sytuacjach, w których potrzebna jest dyskretna komunikacja.

Skanowanie

Umożliwia serii BD5 nasłuchiwanie aktywności komunikacyjnych na innych kanałach.

Działanie w trybie RMO

Zwiększenie zasięgu komunikacji jest możliwe z wykorzystaniem przemiennika DMR Tier II.

Karty katalogowe

Karta katalogowa Hytera BD505 DMR
Karta katalogowa Hytera BD555 BD505 DMR

Powiązane produkty: