Radiotelefon ręczny Hytera PD715 Ex

Brutto: 5 473,50 
Netto: 4 450,00 

Radiotelefon przenośny DMR PD715 Ex firmy Hytera gwarantuje niezawodną komunikację w takich przestrzeniach zagrożonych wybuchem dzięki solidnemu wykonaniu i iskrobezpieczeństwu. Spełnia również wymagania europejskich dyrektyw ATEX, standardów FM i IEC.

Certyfikacja ATEX
Urządzenie PD715 Ex spełnia określony normą poziom iskrobezpieczeństwa Ex ib zgodnie z dyrektywami ATEX UE, przez co nadaje się do użytkowania w strefach zagrożenia 1 i 2.
Ochrona przed gazem ATEX: II 2 G Ex ib IIC T4
Ochrona przed pyłem ATEX: II 2 D Ex ib IIIC T120 °C
Ochrona ATEX do zastosowania w górnictwie: I M2 Ex ib

Odporność
Radiotelefon przenośny PD715 Ex spełnia wszystkie wymagania europejskich dyrektyw ATEX, dyrektyw IEC oraz amerykańskiego standardu FM. Dodatkowo radiotelefon jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi MIL-STD-810C/D/E/F/G, posiada stopień ochrony IP67, jest pyłoszczelny oraz wodoszczelny.
Dlatego może być w strefach potencjalnie niebezpiecznych i w szczególnie niesprzyjających warunkach.

Konstrukcja odporna na usterki
Użycie akumulatora lub akcesoriów o niewystarczającym potencjale bezpieczeństwa powoduje automatyczną sygnalizację alarmu, co uniemożliwia wystąpienie tego rodzaju niebezpiecznych sytuacji.

Hermetyczna obudowa
Zarówno sam radiotelefon, jak i jego akumulator są hermetycznie zamknięte w obudowie z tworzywa sztucznego, co zapobiega przedostawaniu się do wnętrza płynów, pyłów lub szkodliwych gazów, z którymi mogłyby mieć styczność wewnętrzne układy urządzenia.

Innowacyjna blokada akumulatora
Opatentowana blokada akumulatora uniemożliwia wypadnięcie akumulatora przy upadku radiotelefonu na twardą powierzchnię.

Standardowo zintegrowany GPS
Przy użyciu zintegrowanego modułu GPS PD715 Ex może przesyłać do systemów dyspozytorskich informacje o lokalizacji.

Możliwość aktualizacji oprogramowania
Możliwość aktualizacji oprogramowania systemowego umożliwia doposażanie w nowe cechy użytkowe. Dzięki zmianie oprogramowania sprzętowego można wykorzystać inne cyfrowe i analogowe tryby pracy bez konieczności zakupu nowego radiotelefonu.

Over the Air Encryption
Aby brać udział w komunikacji radiotelefonicznej, wszyscy uczestnicy muszą mieć odpowiednie uprawnienia. W ten sposób już samo nawiązywanie połączenia jest szyfrowane, a system jest zabezpieczony przed nieupoważnionym dostępem i przechwytywaniem danych połączenia.

W komplecie:
Radiotelefon przenośny ATEX PD715 Ex
Opaska na rękę
Klips do paska
Obudowa do ładowania
Zasilacz sieciowy obudowy do ładowania
Akumulator litowo-jonowy
Antena
Instrukcja obsługi