Radiotelefon ręczny PD405

Brutto: 1 242,30 
Netto: 1 010,00 

PD405 to najnowszy i najprostszy model radiotelefonu cyfrowo-analogowego firmy Hytera pracującego w standardzie DMR. Urządzenie skierowane jest do użytkowników poszukujących prostego i taniego radiotelefonu cyfrowego przeznaczonego do prowadzenia komunikacji głosowej. Obsługa trybu analogowego umożliwia łatwą migrację na łączność cyfrową bez potrzeby jednorazowej wymiany całej floty urządzeń. 

Hytera PD405 to niewielki i poręczny radiotelefon o bardzo kompaktowej budowie i niskiej wadze. Posiada łatwo dostępne i ergonomiczne przyciski oraz dwa pokrętła rozdzielone anteną. Odseparowanie pokręteł zmiany głośności i kanałów zmniejsza ryzyko pomyłki podczas obsługi w rękawiczkach lub w warunkach słabego oświetlenia. Wbudowany głośnik o wysokiej mocy zapewnia doskonałą słyszalność i najwyższą jakość dźwięku. Dodatkowe dwa programowalne przyciski umożliwiają łatwy dostęp do funkcji dodatkowych radiotelefonu. Radiotelefon obsługuje 32 kanały z możliwością grupowania kanałów.

Radiotelefon przenośny Hytera PD405. VHF: 136-174MHz lub UHF: 400-470MHz, moc 1-5W VHF, 1-4W UHF. Tryb cyfrowy TDMA zgodny z ETSI DMR i analogowy. System, dual-slot Pseudo Trunk (dynamiczne przydzielanie szczelin, dwie szczeliny w trybie bezpośrednim jak i z przemiennikiem),  32 kanały. CE, RoHS, MIL STD-810 C/D/E/F/G, IP54. W komplecie: radiotelefon, akumulator BL1504 1.500mAh Li-Ion, antena, szybka ładowarka biurkowa, klips do pasa.