Radiotelefon ręczny PD485G

Brutto: 1 795,80 
Netto: 1 460,00 

SKU: PD485G Kategoria:

Radiotelefon PD485G oferuje zalety konwencjonalnego DMR z szerokim zakresem funkcji. Dzięki dobrej jakości dźwięku, pełnej klawiaturze, wyświetlaczowi OLED, zintegrowanemu GPS i Bluetooth komunikacja za pośrednictwem tego urządzenia jest idealnie dopasowana do codziennych potrzeb. Przy dobrym stosunku jakości do ceny radiotelefon DMR nadaje się do migracji w technologię cyfrową. Doskonale radzi sobie ze współpracą z radiotelefonami analogowymi i cyfrowymi.

Bluetooth® 4.0
Dzięki wbudowanemu Bluetooth® 4.0 PD485 jest przygotowany do obsługi urządzeń audio. Ponadto umożliwia łatwą wymianę danych i wygodne programowanie za pośrednictwem Bluetooth®.

Zintegrowana lokalizacja GPS
Zintegrowany moduł GPS i antena GPS stanowią idealne wyposażenie PD485 do lokalizacji w terenie. Urządzenie oferuje możliwość komfortowej lokalizacji w czasie rzeczywistym za pomocą różnych aplikacji AVL.

Ultranowoczesny wyświetlacz OLED
PD485 posiada kontrastowy, energooszczędny wyświetlacz OLED o przekątnej ekranu 1,3 cala.

Trwałe i niezawodne
Radiotelefon przenośny PD485 jest pyło- i wodoszczelny zgodnie z IP54 i spełnia amerykańskie standardy wojskowe MIL-STD-810 G.

Mieszany kanał analogowy i cyfrowy
Dzięki tej funkcjo PD485 rozróżnia sygnały analogowe i cyfrowe i przełącza się automatycznie w odpowiedni tryb. Łatwa migracja z technologii cyfrowej w analogową.

Programowanie za pośrednictwem klawiatury
PD485 można łatwo i szybko zaprogramować z użyciem klawiatury bez połączenia do CPS. W ten sposób można m. in. zmieniać aktualną częstotliwość, strefę czasową czy kod kolorystyczny.

Lepsze wykorzystanie spektrum częstotliwości
Technika TDMA pozwala PD485 na wykorzystanie dostępnej szerokości pasma podwójną liczbą kanałów w porównaniu do tradycyjnej technologii analogowej. Jest to szczególnie ważne w przypadku niewielkiej liczby częstotliwości.

Kodowanie cyfrowe (opcja)
Podstawowe kodowanie komunikacji głosowej i danych od urządzenia końcowego do urządzenia końcowego zwiększa bezpieczeństwo odsłuchu.