Radiotelefon ręczny PD985

SKU: PD985 Kategoria:

Głównymi zaletami radiotelefonu cyfrowego PD485 firmy Hytera jest pełna klawiatura, wyświetlacz OLED oraz funkcja Man Down. Dopełnia on serię radiotelefonów cyfrowych PD4 np. PD485.

Najważniejsze cechy urządzenia PD985

Karta MicroSD
Radiotelefon PD985 wyposażony został w gniazdo karty MicroSD, pozwalającej rejestrować prowadzone rozmowy między użytkownikami. Gniazdo karty znajduje się pod włożonym akumulatorem radiotelefonu.
Obsługiwane są karty MicroSD o pojemności do 32 gigabajtów, co pozwala zarejestrować nawet 576 godzin komunikacji głosowej.

Tryb przemiennika pojedynczej częstotliwości
W trybie przemiennika urządzenie PD985 skutecznie zwiększa zasięg innych radiotelefonów, odbierając informacje głosowe i dane w trybie DMO w pierwszej szczelinie czasowej i równocześnie wysyłając je ponownie na tej samej częstotliwości w drugie szczelinie czasowej. W ten sposób radiotelefon przenośny DMR doskonale nadaje się do użytkowania na terenach o ograniczonym zasięgu łączności radiowej, umożliwiając użytkownikowi poprawienie zasięgu.

Połączenia typu full duplex
Urządzenie PD985 G umożliwia połączenia typu pełny duplex z innymi radiotelefonami PD985 oraz PD485G, telefonami stacjonarnymi oraz komórkowymi, w których obaj rozmówcy mogą równocześnie mówić i słyszeć.

Zegar czasu rzeczywistego
Zintegrowany zegar czasu rzeczywistego pozwala użytkownikom sprawdzać dokładny czas odbieranych wiadomości i połączeń.

Smart Battery – Inteligentny akumulator
Radiotelefon PD985 jest wyposażony w nową funkcję Smart Battery, zwiększającą łatwość obsługi akumulatorów i czas ich pracy. Status i czas pracy akumulatora oraz pozostały czas ładowania można kontrolować przy użyciu podstawki do ładowania Smart Battery.

Przełącznik kanałów z zakresem obrotu 360 stopni
Przełącznik kanałów pozwala użytkownikom na łatwe i wygodnie przełączanie kanałów i stref.

Stopień ochrony IP68
Ochrona przed pyłem i wilgocią zgodnie z IP68 umożliwia użytkowanie radiotelefonu także w ekstremalnie trudnych warunkach.

Polepszona jakość dźwięku głosu
Głośnik o mocy 3 W i nowa metoda wytłumiania hałasu otoczenia zapewnia wyraźną komunikację głosową.