Radiotelefon POC ręczny TLK 100

Radiotelefon TLK 100 zapewni łączność dzięki połączeniu szerokiego zasięgu sieci komórkowej z prostotą łączności radiowej.
Zapewni pracownikom łączność i poczucie odpowiedzialności dzięki wyraźnemu dźwiękowi i śledzeniu lokalizacji w wytrzymałej, kompaktowej obudowie. Zmaksymalizuj wydajność dzięki prostej w obsłudze funkcji PTT oraz długiej żywotności akumulatora. Radiotelefon nie rozprasza użytkownika przy wykonywaniu zadań poprzez brak ekranu.
Zespół może szybko rozpocząć pracę dzięki wdrożeniu ogólnoeuropejskiego rozwiązania PTT bez potrzeby kosztownego lub czasochłonnego w niektórych zastosowaniach licencjonowania widma lub ręcznego programowania. Możesz korzystać z radiotelefonu WAVE do komunikacji z Twoimi obecnymi, kompatybilnymi systemami łączności radiowej i smartfonami.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI I ZARZĄDZANIA
Błyskawiczna łączność i zarządzanie grupami rozmównymi oraz subskrypcjami w czasie rzeczywistym. Maksymalizacja zasięgu, połączeń i produktywności bez rozbudowy infrastruktury.
Samoobsługowe grupy rozmówne
Zachowanie kontroli dzięki zdalnemu zarządzaniu grupami rozmównymi w czasie rzeczywistym. Koniec z kablami do programowania radiotelefonów. Bezprzewodowa i aktualizacja całej floty, bez konieczności dotykania choćby jednego urządzenia.

Rozwój razem z firmą
Nowe subskrypcje można dodać w dowolnym momencie, co umożliwia łatwe rozbudowanie systemu łączności grupowej w miarę rozwoju firmy.

Łączność między różnymi platformami
Wzmocnij współpracę bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta zespół. Niezależnie od tego, czy mowa o pracownikach biura łączącym się z placem budowy, czy też pracownikach sprzedaży komunikujących się z magazynem — WAVE umożliwia natychmiastową łączność pomiędzy radiotelefonem a smartfonem za pośrednictwem sieci 3G/4G i Wi-Fi.

Możliwości integracji z systemami radiowymi
Połącz się z posiadanymi już systemami MOTOTRBO™ Capacity Plus i Capacity Max i rozszerz zasięg swoich systemów trunkingowych na sieć ogólnoeuropejską*, aby uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji.
Jeden przycisk, wiele zespołów
Współpraca na wysokich obrotach dzięki funkcji PTT „Naciśnij i mów”. Możliwość kontaktowania się z wieloma zespołami jednocześnie i bezpieczna komunikacja za pomocą jednego przycisku.

Korzystaj ze wszystkich zalet WAVE i wytrzymałego radiotelefonu.
Wszystkie elementy radiotelefonu WAVE, stworzonego z myślą o biznesie, zostały zaprojektowane z myślą o komunikacji poprawie komunikacji między pracownikami i ich efektywności. Bez względuna to, czy chodzi o śledzenie lokalizacji i połączenia Wi-Fi, czy też o wytrzymałą konstrukcję bez odciągającego uwagę ekranu. Dodaj akcesoria, które są zgodne z Twoim sposobem pracy. Rozszerz wartość poprzednich zakupów dzięki akcesoriom kompatybilnym z modelem MOTOTRBO SL1600.

Wytrzymała i ergonomiczna konstrukcja
Płynnie przemieszczaj się między terenem a biurem dzięki smukłej konstrukcji, którą można obsługiwać jedną ręką. Komunikuj się z jednym pracownikiem lub z całym zespołem za pomocą przycisku „Naciśnij i mów”. Prowadź rozmowy w hałaśliwym otoczeniu dzięki głośnemu i wyraźnemu dźwiękowi.
Już nigdy nie martw się o deszcz, kurz, ekstremalne temperatury, a nawet okazjonalny upadek. Radiotelefon WAVE został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach.

Śledzenie lokalizacji
Łatwe zarządzanie personelem przy użyciu GPS pozwala zmaksymalizować bezpieczeństwo, sprawdzać status projektu, znajdywać szybsze trasy, modyfikować zadania i wysyłać członków
zespołu tam, gdzie będą najbardziej potrzebni.

Łączność Wi-Fi
Dzięki wysyłaniu i odbieraniu wywołań PTT za pośrednictwem kompatybilnych sieci Wi-Fi możesz pozostać w kontakcie wewnątrz przemysłowych budynków i w innych środowiskach, w których zasięg telefonii komórkowej może być ograniczony.

Zgodność z akcesoriami SL1600
Wykorzystaj wcześniejszej inwestycje, używając słuchawek, zestawów słuchawkowych, akumulatorów, stacji ładowania i innych akcesoriów do modelu MOTOTRBO SL1600 z radiotelefonem WAVE.

Długa żywotność akumulatora
Bądź pewien, że zasilanie będzie działać wtedy, gdy będzie najbardziej potrzebne. Dzięki akumulatorowi, który pozwala na pracę przez 18 godzin, możesz skoncentrować się na projekcie, zamiast martwić się o ładowanie.

Konstrukcja bez ekranu
Zmaksymalizuj produktywność dzięki minimalizacji rozpraszających wiadomości e-mail, SMS-ów i innych aplikacji, jednocześnie umożliwiając zespołowi skoncentrowanie się na wykonywanej pracy.